Cheddarlı Et Döner Dürüm 200 G

Ürün Kodu : 01BNP000042
Ücretsiz Kargo İndirim Teslimat

Dana eti ve yağı,yoğurt (süt proteini), soğan, baharat karışımı, tuz,lavaş (buğday unu(gluten)), su, bitkisel yağ, beyaz lahana, cheddar peyniri (%12)(pastörize inek sütü, emülsifiye edici tuzlar, renklendirici (kırmızı biber özü), enzim modifiye peynir (EMC), süt proteini), kızarmış patates(bitkisel yağ), koruyucu (p.sorbat, k.propiyonat)

Enerji ve Besin Değerleri (100g için)
Enerji 228,34 kcal / 954,45 kj
Yağ 11,85 g
Doymuş Yağ 4,93 g
Karbonhidrat 13,57 g
Şeker 2,65 g
Protein 12,98 g
Tuz 1,67 g
Saklama Koşulları

Tüm pişirme önerilerimizi izlemek için Bonfilet’li Tarifler linkine tıklayarak birbirinden lezzetli ve şık sunumlu tariflerimize göz atabilirsiniz.

  • bonfilet.com.tr'den sipariş vereceğiniz ürünlerin teslimatı İstanbul ili ile sınırlandırılmıştır. (Adalar, Arnavutköy ve Şile ilçeleri hariç)
  • Teslimatlarımız İstanbul Avrupa Yakası için haftanın 6 günü, İstanbul Anadolu Yakası için haftanın 3 günü, seçeceğiniz teslimat gününde gerçekleşmektedir. (Pazar ve Resmi Tatil Günleri'nde teslimat yapılmamaktadır)
  • Siparişleriniz frigorifik araç filomuz ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelimiz tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek adresinize güvenle ulaştırılmaktadır.
  • Siparişlerinizi "Hesabım -> Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.
  • Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikmeler yaşanabilmektedir.

Kampanya X