Cheddarlı Köfte Dürüm 200 G

Ürün Kodu : 01BNP000041
Ücretsiz Kargo İndirim Teslimat

Dana eti ve yağı, kuzu eti, galeta unu(gluten), baharat karışımı, maydanoz, tuz, lavaş (buğday unu(gluten)),su, bitkisel yağ, beyaz lahana, cheddar peyniri (%12) (pastörize inek sütü, emülsifiye edici tuzlar, renklendirici (kırmızı biber öüzü), enzim modifiye peynir (EMC), süt proteini), kızarmış patates (bitkisel yağ), koruyucu (p.sorbat, k.propiyonat)

Enerji ve Besin Değerleri (100g için)
Enerji 186,95 kcal / 781,32 kj
Yağ 7,65 g
Doymuş Yağ 3,43 g
Karbonhidrat 23,31 g
Şeker 3,82 g
Protein 10,33 g
Tuz 1,7 g
Saklama Koşulları

Tüm pişirme önerilerimizi izlemek için Bonfilet’li Tarifler linkine tıklayarak birbirinden lezzetli ve şık sunumlu tariflerimize göz atabilirsiniz.

  • bonfilet.com.tr'den sipariş vereceğiniz ürünlerin teslimatı İstanbul ili ile sınırlandırılmıştır. (Adalar, Arnavutköy ve Şile ilçeleri hariç)
  • Teslimatlarımız İstanbul Avrupa Yakası için haftanın 6 günü, İstanbul Anadolu Yakası için haftanın 3 günü, seçeceğiniz teslimat gününde gerçekleşmektedir. (Pazar ve Resmi Tatil Günleri'nde teslimat yapılmamaktadır)
  • Siparişleriniz frigorifik araç filomuz ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelimiz tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek adresinize güvenle ulaştırılmaktadır.
  • Siparişlerinizi "Hesabım -> Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.
  • Kampanya dönemlerinde sipariş yoğunluğuna bağlı olarak kargo teslimatında gecikmeler yaşanabilmektedir.

Kampanya X