GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

Bonfilet.com.tr web sayfamıza üye olduğunuz andan itibaren tarafınızdan aksi bir talep olmadığı müddetçe belirli aralıklarla bilgilendirme e-postaları, SMS bilgi mesajları, vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz doğrultusunda gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ve SMS bilgilendirme bilgileri ile ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-posta ve SMS’lerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgilenebileceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel veri ve bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili birtakım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

Bonfilet.com.tr üyelik programına Üye olan kullanıcılar, aksini yazılı olarak bildirmedikleri sürece gerek üyelik süresince gerek üyelik sonlandıktan sonra, üye olurken verilen isim, soy isim, telefon numarası, e-posta adresi gibi tüm kişisel bilgilerin, demografik bilgilerin ve alışveriş bilgilerinin anılan ticari amaçlarla Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve bankalar, sigortalar ve sair iş ortakları tarafından saklanabileceği, işlenebileceği ve ürün ve hizmet tanıtımı, pazarlama, kampanya duyuruları, reklamlar, anketler gibi ticari içerikli ve ticari amaçlı e-posta, SMS, telefon gibi iletişim kanallarıyla kendisi ile iletişime geçilebileceği ve üyelik kapsamında vermiş olduğu kişisel bilgilerin yalnızca anılan amaçlarla üçüncü kişilerle paylaşılabileceği, Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, grup şirketlerinin Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve grup şirketlerinin iş ortağı olan üçüncü kişilerin Üye’ye yukarıda anılan ticari içerikli SMS ve e-posta vb. duyurular, reklamlar gönderebileceği, bu kişi ve kurumlarca Üye ile telefon ve sair iletişim araçlarıyla iletişime geçebileceği konusunda rıza ve muvafakat vermiş kabul edilirler. Üyelik programına üye olan müşteriler diledikleri zaman hiçbir gerekçe bildirmek zorunda olmaksızın bu elektronik iletileri almayı, kendileri ile iletişim kanallarından iletişime geçilmesini reddedebileceklerdir. Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş. üyelik koşullarını önceden bildirimde bulunmaksızın dilediği zaman değiştirebilir ve 7 (yedi) gün önceden bildirimde bulunmak kaydı ile her zaman ve herhangi bir sebep göstermeksizin müşterinin üyeliğini sonlandırabilir.

Üyelerimizin ekonomik güvenliği de bizler için önem arz eden bir husustur. Bu sebeple tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Bonfilet.com.tr üyelik iptal işleminizi [email protected] adresine e-posta göndererek veya bonfilet.com.tr'de Hesabım sekmesi altında yer alan Üyelik İptali seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Bonfilet.com.tr'ye aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

·  Ünvanı : Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A. Ş.

·  Adresi : Dereağzı Mah. Sultan Fatih Cd. No: 29 Gürpınar Beylikdüzü / İstanbul

·  Telefon : 0212 880 0 555

·  E-posta : [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR