SIKÇA SORULAN SORULAR

Helal Sertifikamızı, SERTİFİKALAR bölümünden görüntüleyebilirsiniz.
Türkiye’nin AB standartlarına uygun ilk et üretim tesisine sahip olan Bonfilet, İstanbul Beylikdüzü yerleşkesinde üretim yapmaktadır. %100 yerli sermayeye sahip bir aile şirketidir.
Mikrobiyolojik ve fiziki kontrollerden geçirilen hayvanların kesimleri İslami usullere uygun bir şekilde, birinci sınıf tesislerde uzman veteriner hekimlerin kontrolünde gerçekleştirilmektedir.
Siparişleriniz teknolojinin son imkânları ile donatılmış frigorifik araç filomuz ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelimiz tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek adresinize güvenle ulaştırılmaktadır.
Tarafınıza mail olarak iletilen e-Arşiv Faturası içerisinde Referans Numarası, Fatura Tarihi ve Ödeme Tutarı bilgilerini aşağıda yer alan linkten, fatura görüntüleme ekranına girerek faturalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Faturalarınıza ulaşmak için tıklayınız!
Siparişleriniz teknolojinin son imkânları ile donatılmış frigorifik araç filomuz ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelimiz tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek adresinize güvenle ulaştırılmaktadır. Ürünlerin üretim noktasından başlayarak tüketimine kadar geçen sürede; sahip oldukları doğal nitelikleri korumak amacıyla soğuk ortamda depolanması, depolardan tüketim merkezlerine soğutmalı araçlarla taşınması ve satın alındıktan sonra tüketim anına kadar evlerde soğuk ortamda korunması aşamalarından oluşan bir zincir uygulamayı içermektedir. Satın aldığınız ürünün paketinin açılmaması ve ürün saklama koşullarında yer alan sıcaklık değerlerinin tam ve eksiksiz olarak uygulanması koşullarına bağlı kalarak ürünü 3 gün içerisinde soğuk zincirin korunduğu taşıma sistemi ile iade edebilirsiniz.
10.03.2007 tarihli 26458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26. maddesinin 7. fıkrasına göre, “Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon ve kuyumla ilgili harcamalar ile yemek, gıda ve akaryakıt alımlarında taksit uygulanamaz”.
Web sitemizin ana sayfasında yer alan ÜYE GİRİŞ / KAYIT bölümüne giriş yaptıktan sonra açılan ekranda Üye ol butonuna tıklayarak üyelik için istenilen bilgileri girip üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Web sitemizin ana sayfasında yer alan ÜYE GİRİŞ / KAYIT bölümüne giriş yaptıktan sonra açılan ekranda Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak kayıtlı olduğunuz e-posta hesabına yeni şifrenizi gönderebilirsiniz.
Üye olmadan sepetinize ürün ekleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi tamamlama aşamasında teslimat bilgileri girmeniz web sitemiz tarafından istenecektir. Bu bilgiler yalnızca teslimatınızın size ulaşmasında kolaylık sağlayacak bilgiler olup üyelik işlemleri için değildir.
Web sitemizden vereceğiniz siparişlerde VISA, MasterCard ve TROY logolu kredi/banka kartları ile 256 bit SSL özelliği ile ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.
Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde sipariş alt sınırı bulunmamaktadır.
100 TL’ye kadar oluşturacağınız siparişlerde İstanbul içinde teslimat ücretimiz 9,50 TL’dir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat ücreti alınmamaktadır.
Ne yazık ki ödemenizi yaptığınız siparişler için yeni ürün ekleyemezsiniz.
Adalar, Arnavutköy ve Şile ilçeleri hariç olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine teslimat hizmetimiz vardır.
  • Pazar hariç hergün 08:30-13:30 saatleri arasında Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Esenyurt, Küçükçekmece, Silivri ilçeleri
  • Pazar hariç hergün 13:30-18:30 saatleri arasında Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçeleri
  • Salı – Perşembe – Cumartesi günleri 08:30-18:30 arasında Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ilçelerine teslimat yapılmaktadır.
Seçtiğiniz teslimat gününden 1 gün önce saat 17:00’ye kadar Müşteri Hizmetleri temsilcilerimize ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.
Teslimatınızın yapılmasını istediğiniz kişinin telefonuna ulaşılamazsa siparişiniz soğuk zincirin bozulmaması için sipariş ürünleriniz tekrar tarafımıza geri dönecektir. Müşteri Hizmetleri temsilcilerimize ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz.

Her gün 00:00-14:00 saatleri arasında vereceğiniz siparişlerin teslimat tarihini en erken ertesi gün olarak seçebilirsiniz. 14:01-23:59 arasında vereceğiniz siparişlerinizin teslimat tarihini ise en erken bir sonraki teslimat günü olarak seçebilirsiniz (Pazar ve Resmi Tatil Günleri dağıtım hizmetimiz olmadığından teslimat takvimimizde seçilememektedir).

Siparişinizi verirken ‘Gönderim Seçenekleri’ sayfasında bulunan tarih ve saat aralığı seçim butonlarında seçtiğiniz tarih ve saatte siparişiniz soğuk zincire sahip filomuza ait araçlarla tarafınıza teslim edilecektir. Müsaitliğinize göre teslimat tarihini bu sayfada açılacak teslimat takviminden seçebilirsiniz.

Kampanya X