SIKÇA SORULAN SORULAR

Helal Sertifikamız var, SERTİFİKALAR bölümünden görüntüleyebilirsiniz.
Türkiye’nin AB standartlarına uygun ilk et üretim tesisine sahip olan Bonfilet, İstanbul Beylikdüzü yerleşkesinde üretim yapmaktadır. %100 yerli sermayeye sahip bir aile şirketidir.
Mikrobiyolojik ve fiziki kontrollerden geçirilen hayvanların kesimleri İslami usullere uygun bir şekilde, birinci sınıf tesislerde uzman veteriner hekimlerin kontrolünde gerçekleştirilmektedir.
Siparişleriniz teknolojinin son imkânları ile donatılmış frigorifik araç filomuz ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelimiz tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek adresinize güvenle ulaştırılmaktadır.
Tarafınıza mail olarak iletilen e-Arşiv Faturası içerisinde Referans Numarası, Fatura Tarihi ve Ödeme Tutarı bilgilerini aşağıda yer alan linkten, fatura görüntüleme ekranına girerek faturalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Faturalarınıza ulaşmak için tıklayınız!
Siparişleriniz teknolojinin son imkânları ile donatılmış frigorifik araç filomuz ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelimiz tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek adresinize güvenle ulaştırılmaktadır. Ürünlerin üretim noktasından başlayarak tüketimine kadar geçen sürede; sahip oldukları doğal nitelikleri korumak amacıyla soğuk ortamda depolanması, depolardan tüketim merkezlerine soğutmalı araçlarla taşınması ve satın alındıktan sonra tüketim anına kadar evlerde soğuk ortamda korunması aşamalarından oluşan bir zincir uygulamayı içermektedir. Satın aldığınız ürünün paketinin açılmaması ve ürün saklama koşullarında yer alan sıcaklık değerlerinin tam ve eksiksiz olarak uygulanması koşullarına bağlı kalarak ürünü 3 gün içerisinde soğuk zincirin korunduğu taşıma sistemi ile iade edebilirsiniz.
10.03.2007 tarihli 26458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 26. maddesinin 7. fıkrasına göre, “Mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon ve kuyumla ilgili harcamalar ile yemek, gıda ve akaryakıt alımlarında taksit uygulanamaz”.

 

X