ÜYELİK

Nasıl üye olurum?

bonfilet.com.tr 'ye üye olmak için ana sayfamızda sağ üst alanda yer alan "Yeni Üye" seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizin eksiksiz tamamlanabilmesi için üyelik sırasında vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Bu işlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

Üyelik şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Üye girişi sayfamızda yer alan ‘Şifremi Unuttum’ seçeneğini kullanarak, şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. ‘Şifremi Unuttum’ sayfasına gitmek için buraya tıklayınız!

Üye olurken hangi bilgileri vereceğim?

bonfilet.com.tr 'ye üye olurken sizden ad - soyad, e-posta adresi, cinsiyet ve doğum tarihi gibi sizi tanıyabileceğimiz temel bilgiler istenmektedir. Bilgileriniz sadece bonfilet.com.tr tarafından kullanılacaktır. Detaylı bilgi için ‘Gizlilik İlkeleri’mizi okuyabilirsiniz. ‘Gizlilik İlkeleri’ni okumak için buraya tıklayınız!

Faturalarıma nasıl ulaşabilirim?

Tarafınıza mail olarak iletilen E-Arşiv Faturası içerisinde Referans Numarası, Fatura Tarihi ve Ödeme Tutarı bilgilerini aşağıda yer alan linkten, fatura görüntüleme ekranına girerek faturalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Faturalarınıza ulaşmak için tıklayınız!

Kampanya X