YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI

Hakan Akkoyun

Kıymetli paydaşlarımız, değerli çalışanlarımız,

Bonfilet olarak bir asır öncesine dayanan hayvancılık ve kasaplık faaliyetlerimizi, ülkemize değer katarak geliştirme ve sektörümüzün öncüsü olma vizyonumuzla sürdürüyoruz. Sağlık ve güvenilirlik esasına dayalı bir şekilde global standartlarda üretim yapıyor, bu standartları korumak ve geliştirmek adına da yatırımlarımıza durmaksızın devam ediyoruz.

Günümüz dünyasında teknoloji, inovasyon ve dijital dönüşüm ekseninde yaşanan gelişmeler, yaşam biçimlerimizi ve iş yapış şekillerimizi kökten değiştiriyor. Bonfilet ise alışılagelmiş kasaplık faaliyetlerini 1980’li yıllarda inovatif bir sürece dönüştürmeyi başardı. O yıllardan itibaren sektörümüzü ve tüketicilerimizi pek çok ilkle tanıştırdık. Türkiye’nin ilk paketlenmiş et ve et ürünleri, AB normlarındaki ilk et üretim tesisi gibi önemli çalışmalara imza attık. Ar-Ge alanına yönelik ciddi yatırımlarımızı sürdürüyor, köklü geçmişimizden aldığımız gücü yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak çıtamızı her daim yukarı taşıyoruz. Bu kapsamda bu yıl ve önümüzdeki dönemde, ülkemizin 2023 vizyonuna yüksek katkı sağlamak için işimize dört elle sarılmayı sürdüreceğiz.

Üretime ve ekonomimize değer katarken toplumsal sorumluluklarımızın da farkındayız. Bir Türk firması olarak tüketicilerimize sağlıktan, hijyenden ve lezzetten hiçbir koşulda ödün vermediğimiz ürünler sunuyor, bununla birlikte yüzde 100 müşteri memnuniyeti odaklı anlayışımızı, kurum kültürümüzün en değerli parçası addediyoruz.

Dört nesildir azim ve kararlılıkla en iyi bildiği işi yapan Bonfilet’in başarılarla dolu yolculuğuna eşlik eden siz değerli paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,
Hakan Akkoyun
Yönetim Kurulu Başkanı

Kampanya X