İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları yönetim ve uygulamalarımızın hedefi, Bonfilet Şirketler Topluluğu’nun mevcut ve potansiyel çalışanlar için sektöründe en çok tercih edilen kurum olması ve sürdürülebilirliğidir.

İşe Alım

İşe alım sürecinde en önemli kriterlerimiz pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerdir. Yaratıcı düşünebilen, çevreye ve toplumsal değerlere duyarlı, kaliteye önem veren ve global düşünüp yerel davranabilen adaylar seçilerek, uzun soluklu bir çalışma süreci hedeflenir.

Performans Değerlendirme

Performans değerlendirmesinde önceden tanımlanmış kriterler doğrultusunda, çalışanların iş performanslarının ölçülmesi; yetkinlik değerlendirmesinde ise çalışan davranışlarının ölçümlenmesi esastır. Her iki değerlendirme sürecinin sonunda; üstün performans gösterenlerin ödüllendirilmesinin yanı sıra yüksek potansiyelli kişilerin tespiti ve gelişim alanlarının belirlenmesi amaçlanır.

Eğitim ve Gelişim

Mevcut işlerimizi daha iyi yapabilmek, nitelikli insan gücümüzü kârlılık ve sürdürülebilir rekabet amaçlı gelişim projeleriyle desteklemek ve grup şirketlerimizin gelecekteki yöneticilerini yetiştirebilmek amacı ile, çalışanlarımızı geliştiririz. En güncel yönetim sistemlerini, trendleri ve iş modellerini, İnsan Kaynakları fonksiyonlarımıza entegre ederek, çalışanlarımızın gelişimlerini sürekli takip ederiz.

Kariyer Yönetimi

Bir üst seviye için gelişme gösteren çalışanlarımızı, grubumuzun ihtiyaçlarını da göz önüne alarak, grup şirketlerinde değerlendirmek önemli bir önceliğimizdir. Organizasyondaki gelişmelere paralel olarak farklı konularda uzmanlaşabilecek altyapıya ve yüksek potansiyele sahip çalışanlarımızın, yönetim pozisyonlarına getirilmelerinin planlanır.

Ücretlendirme ve Yan Haklar

Hem çalışanın yetkinliklerini hem de yaptığı işin şirkete olan katkısını, zorluk derecesini ve sorumluluk seviyesini değerlendiren, ücretlendirme ve yan haklar sistemi esas alınmıştır. Grubumuzda tüm seviyelerdeki çalışanlar için yapılan iş değerleme ve kademelendirme çalışmaları ile birlikte ücret ve yan haklar politikaları her yılki ücret araştırmaları ile yeniden gözden geçirilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR