Güvenilir Etin Adresi...

 

1905’ten bugüne, dört kuşak boyunca et ve etçilik konusunda faliyetlerini sürdüren Bonfilet sektörde ilklere imza atan çok özel bir konuma sahiptir.

 

Türkiye’nin ilk MAP teknolojisi ile paketlenmiş et ve et ürünlerini tüketicileriyle buluşturmuş ve yine Türkiye’nin ilk dondurulmuş köftelerini üretmiştir.

 

2007 yılında Türkiye’nin AB normlarındaki ilk et üretim tesisi için adım atmış, 2010 yılında ise 34-001 Belgesi’ni alarak Bonfilet Et Üretim Tesisi’ni hizmete açmıştır. Ar-Ge çalışmaları kapsamında ürün çeşitliliğini artırarak, otomasyona dayalı daha kapsamlı bir üretim modeline geçen Bonfilet, güvenilir ve sağlıklı et ürünlerini geçmişinden aldığı zengin mirası ile birleştirerek sektörde öncü marka olarak lider konuma yükselmiştir.

 

Etin üretiminden başlayıp, raflarda yerini alana kadar geçen tüm süreçte, en yüksek teknolojileri kullanarak, en kaliteli eti tüketicisi ile buluşturmayı bir misyon olarak üstlenen Bonfilet, bir asrı aşkın bilgi ve tecrübesini ve “Güvenilir Etin Adresi” olmanın haklı gururunu siz değerli tüketicileri ile paylaşıyor.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR